Aktualnie nie przyjmujemy nowych zleceń. Za utrudnienia przepraszamy.

FAQ

W tym dziale znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Lista pytań i odpowiedzi
Ponosisz tylko koszty kuriera, czyli niecałe 39 PLN. Nie doliczamy żadnych ukrytych opłat.
Udostępniamy szereg płatności, abyś mógł dostać pieniądze najwygodniej jak chcesz: przelewem bankowym, przelewem błyskawicznym, PayPalem lub przekazem pocztowym.
Nawet w 15 minut od momentu akceptacji ostatecznej oferty.
Przyda Ci się pudełko, folia zabezpieczająca i taśma klejąca. Pamiętaj żeby w staranny sposób zabezpieczyć laptopa przed wysyłką, w ten sposób, aby był nieruchomy na czas transportu – nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe z powodu błędnego pakunku.
Nie wymagamy tego, ale jeśli je posiadasz to jak najbardziej tak, będzie to dodatkową oznaką, że laptop został nabyty z legalnego źródła. W przypadku braku zasilacza może zostać obniżona wartość zlecenia.
Serwis kasazalaptopa.pl pokrywa koszty dostawy laptopa do naszej siedziby. Po wypełnieniu przez Ciebie formularza na naszej stronie, w krótkim czasie przesyłamy do Ciebie drogą mailową list przewozowy który będziesz musiał wydrukować i przekazać kurierowi wraz z paczką. Kurier powinien zjawić się u Ciebie maksymalnie na drugi dzień od przekazania przez nas listu przewozowego.
To bardzo proste, wystarczy, że wpiszesz nr listu przewozowego na stronie kuriera, której link dostaniesz w mailu z listem przewozowym. Alternatywnie możesz sprawdzić status zlecenia w panelu klienta na naszej stronie.
W tej kwestii dajemy pełną swobodę. Niezależnie czy je skasujesz, nasza firma usuwa kompletnie wszystkie dane z dysków twardych – masz pełną gwarancję bezpieczeństwa.
Oczywiście, że go kupimy! Poinformuj nas jakiego masz laptopa za pomocą odpowiedniego formularza na naszym serwisie. Zaproponujemy Ci za niego korzystną cenę!
Niestety ale nie, aktualnie skupujemy tylko komputery przenośne oraz ich podzespoły.